API Delevan Inc. S0402-8N2F3B
Número da peça
S0402-8N2F3B
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S0402-8N2F3B.pdf
Descrição
FIXED IND 8.2NH 600MA 130MOHM SM
Product details
1. How to order S0402-8N2F3B on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S0402-8N2F3B price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S0402-8N2F3B?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S0402-8N2F3B.
Inductance 8.2 nH 8.2 nH 8.2 nH 8.2 nH 8.2 nH
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
CurrentRating(Amps) 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA 600 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max 130mOhm Max
Q@Freq 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz 20 @ 250MHz
Frequency-SelfResonant 4.4GHz 4.4GHz 4.4GHz 4.4GHz 4.4GHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz 250 MHz