API Delevan Inc. S1210-331H
Número da peça
S1210-331H
Fabricante
API Delevan Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
1210 (3225 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S1210-331H.pdf
Descrição
FIXED IND 330NH 740MA 350MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order S1210-331H on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S1210-331H price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S1210-331H?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S1210-331H.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as S1210-331H pin diagram, S1210-331H datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc. API Delevan Inc.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series S1210 S1210 S1210 S1210 S1210
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type - - - - -
Material-Core Iron Iron Iron Iron Iron
Inductance 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH 330 nH
Tolerance ±3% ±3% ±3% ±3% ±3%
CurrentRating(Amps) 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA 740 mA
Current-Saturation(Isat) - - - - -
Shielding Shielded Shielded Shielded Shielded Shielded
DCResistance(DCR) 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max 350mOhm Max
Q@Freq 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz 40 @ 25MHz
Frequency-SelfResonant 255MHz 255MHz 255MHz 255MHz 255MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C -55°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz 25 MHz