S8012DTP.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S8012DTP.
| Imagem |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | - | - | - | - | - |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Voltage-OffState | 800 V | 800 V | 800 V | 800 V | 800 V |
| Voltage-GateTrigger(Vgt)(Max) | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V | 1.5 V |
| Current-GateTrigger(Igt)(Max) | 20 mA | 20 mA | 20 mA | 20 mA | 20 mA |
| Voltage-OnState(Vtm)(Max) | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V | 1.6 V |
| Current-OnState(It(AV))(Max) | 7.6 A | 7.6 A | 7.6 A | 7.6 A | 7.6 A |
| Current-OnState(It(RMS))(Max) | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A | 12 A |
| Current-Hold(Ih)(Max) | 40 mA | 40 mA | 40 mA | 40 mA | 40 mA |
| Current-OffState(Max) | 20 µA | 20 µA | 20 µA | 20 µA | 20 µA |
| Current-NonRepSurge5060Hz(Itsm) | 100A, 120A | 100A, 120A | 100A, 120A | 100A, 120A | 100A, 120A |