Omron Automation and Safety S8JX-P10024
Número da peça
S8JX-P10024
Fabricante
Omron Automation and Safety
Categoria:
AC-DC-Wandler
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.S8JX-P10024.pdf
Descrição
AC/DC CONVERTER 24V 100W
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order S8JX-P10024 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the S8JX-P10024 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of S8JX-P10024?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S8JX-P10024.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Imagem S8JX-P10024D S8JX-P10005 S8JX-P10005C S8JX-P10005CD S8JX-P10005D
Número da peça S8JX-P10024D S8JX-P10005 S8JX-P10005C S8JX-P10005CD S8JX-P10005D
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series S8JX-P (100W) S8JX-P (100W) S8JX-P (100W) S8JX-P (100W) S8JX-P (100W)
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
Type Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed Enclosed
NumberofOutputs 1 1 1 1 1
Voltage-Input 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC 85 ~ 264 VAC
Voltage-Output1 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output2 - - - - -
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Voltage-Output5 - - - - -
Voltage-Output6 - - - - -
Current-Output1 4.5 A 4.5 A 4.5 A 4.5 A 4.5 A
Current-Output2 - - - - -
Current-Output3 - - - - -
Current-Output4 - - - - -
Current-Output5 - - - - -
Current-Output6 - - - - -
Power(Watts) 100W 100W 100W 100W 100W
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Voltage-Isolation - - - - -
Efficiency 81% 81% 81% 81% 81%
OperatingTemperature -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C -10°C ~ 70°C