SA45CAHE3/73.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SA45CAHE3/73.
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 45V | 45V | 45V | 45V | 45V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 50V | 50V | 50V | 50V | 50V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 72.7V | 72.7V | 72.7V | 72.7V | 72.7V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 6.9A | 6.9A | 6.9A | 6.9A | 6.9A |
| Power-PeakPulse | 500W | 500W | 500W | 500W | 500W |