SBS12TMHCTPC.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SBS12TMHCTPC.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | SBS | SBS | SBS | SBS | SBS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| InputType | DC | DC | DC | DC | DC |
| Voltage-Rated | - | - | - | - | - |
| VoltageRange | 9 ~ 12V | 9 ~ 12V | 9 ~ 12V | 9 ~ 12V | 9 ~ 12V |
| Frequency | 2.075kHz | 2.075kHz | 2.075kHz | 2.075kHz | 2.075kHz |
| Technology | Magnetic | Magnetic | Magnetic | Magnetic | Magnetic |
| Duration | Variable | Variable | Variable | Variable | Variable |
| SoundPressureLevel(SPL) | 95dB @ 9V, 10cm | 95dB @ 9V, 10cm | 95dB @ 9V, 10cm | 95dB @ 9V, 10cm | 95dB @ 9V, 10cm |
| Current-Supply | 40 ~ 300mA | 40 ~ 300mA | 40 ~ 300mA | 40 ~ 300mA | 40 ~ 300mA |
| PortLocation | Top | Top | Top | Top | Top |
| OperatingTemperature | -30°C ~ 65°C | -30°C ~ 65°C | -30°C ~ 65°C | -30°C ~ 65°C | -30°C ~ 65°C |
| ApprovalAgency | cUL, UL | cUL, UL | cUL, UL | cUL, UL | cUL, UL |
| Ratings | Medical | Medical | Medical | Medical | Medical |
| IngressProtection | - | - | - | - | - |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Termination | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins | PC Pins |
| Size/Dimension | 1.750 Dia (44.45mm) | 1.750 Dia (44.45mm) | 1.750 Dia (44.45mm) | 1.750 Dia (44.45mm) | 1.750 Dia (44.45mm) |