SDI36-24-U-ST.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SDI36-24-U-ST.
| Imagem |
| Fabricante | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SDI36-U (36W) | SDI36-U (36W) | SDI36-U (36W) | SDI36-U (36W) | SDI36-U (36W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | International | International | International | International | International |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 24V | 24V | 24V | 24V | 24V |
| Current-Output(Max) | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |
| Power(Watts) | 36 W | 36 W | 36 W | 36 W | 36 W |
| NoLoadPowerConsumption | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) | 75mW (Max) |
| Polarization | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| InputConnector | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 | IEC 320-C14 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 3.94 L x 1.97 W x 1.30 H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) | 3.94 L x 1.97 W x 1.30 H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) | 3.94 L x 1.97 W x 1.30 H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) | 3.94 L x 1.97 W x 1.30 H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) | 3.94 L x 1.97 W x 1.30 H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm) |