Bourns Inc. SDR1005-221ML
Número da peça
SDR1005-221ML
Fabricante
Bourns Inc.
Categoria:
Festinduktivitäten
Pacote
Nonstandard
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SDR1005-221ML.pdf
Descrição
FIXED IND 220UH 700MA 780MOHM SM
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SDR1005-221ML on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SDR1005-221ML price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SDR1005-221ML?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SDR1005-221ML.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc. Bourns Inc.
Package/Case Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard Nonstandard
Series SDR1005 SDR1005 SDR1005 SDR1005 SDR1005
ProductStatus Active Active Active Active Active
Material-Core Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite Ferrite
Inductance 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH 220 µH
Tolerance ±20% ±20% ±20% ±20% ±20%
CurrentRating(Amps) 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA 700 mA
Current-Saturation(Isat) 800mA 800mA 800mA 800mA 800mA
Shielding Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded Unshielded
DCResistance(DCR) 780mOhm Max 780mOhm Max 780mOhm Max 780mOhm Max 780mOhm Max
Q@Freq 50 @ 68kHz 50 @ 68kHz 50 @ 68kHz 50 @ 68kHz 50 @ 68kHz
Frequency-SelfResonant 5MHz 5MHz 5MHz 5MHz 5MHz
Ratings - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C -40°C ~ 125°C
InductanceFrequency-Test 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz 1 kHz