SFCS15243R3B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SFCS15243R3B.
| Imagem |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SFCS (15W) | SFCS (15W) | SFCS (15W) | SFCS (15W) | SFCS (15W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 18V | 18V | 18V | 18V | 18V |
| Voltage-Input(Max) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Output1 | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 4.5A | 4.5A | 4.5A | 4.5A | 4.5A |
| Power(Watts) | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W | 15 W |
| Voltage-Isolation | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV | 1 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 89% | 89% | 89% | 89% | 89% |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 1.54 L x 1.16 W x 0.27 H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm) | 1.54 L x 1.16 W x 0.27 H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm) | 1.54 L x 1.16 W x 0.27 H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm) | 1.54 L x 1.16 W x 0.27 H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm) | 1.54 L x 1.16 W x 0.27 H (39.1mm x 29.5mm x 6.8mm) |