SFS30481R2A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SFS30481R2A.
| Imagem |
| Package/Case | - | - | - | - | - |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SFS (30W) | SFS (30W) | SFS (30W) | SFS (30W) | SFS (30W) |
| ProductStatus | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy | Last Time Buy |
| Type | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input(Min) | 36V | 36V | 36V | 36V | 36V |
| Voltage-Input(Max) | 76V | 76V | 76V | 76V | 76V |
| Voltage-Output1 | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V | 1.2V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output(Max) | 10.4A | 10.4A | 10.4A | 10.4A | 10.4A |
| Power(Watts) | 12 W | 12 W | 12 W | 12 W | 12 W |
| Voltage-Isolation | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV | 1.5 kV |
| Features | - | - | - | - | - |
| Efficiency | 86% | 86% | 86% | 86% | 86% |
| MountingType | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 1.52 L x 1.23 W x 0.31 H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) | 1.52 L x 1.23 W x 0.31 H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) | 1.52 L x 1.23 W x 0.31 H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) | 1.52 L x 1.23 W x 0.31 H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) | 1.52 L x 1.23 W x 0.31 H (38.7mm x 31.2mm x 8.0mm) |