EPSON SG-210STF 20.0000MS3
Número da peça
SG-210STF 20.0000MS3
Fabricante
EPSON
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SG-210STF 20.0000MS3.pdf
Descrição
XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SG-210STF 20.0000MS3 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SG-210STF 20.0000MS3 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG-210STF 20.0000MS3?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz 20 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V 1.6V ~ 3.6V
FrequencyStability ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm ±25ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C -20°C ~ 70°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 2.2mA 2.2mA 2.2mA 2.2mA 2.2mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)