EPSON SG-8018CG 4.6460M-TJHSA0
Número da peça
SG-8018CG 4.6460M-TJHSA0
Fabricante
EPSON
Categoria:
Oszillatoren
Pacote
4-SMD, No Lead
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SG-8018CG 4.6460M-TJHSA0.pdf
Descrição
XTAL OSC XO 4.6460MHZ CMOS SMD
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SG-8018CG 4.6460M-TJHSA0 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SG-8018CG 4.6460M-TJHSA0 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SG-8018CG 4.6460M-TJHSA0?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante EPSON EPSON EPSON EPSON EPSON
Package/Case 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead 4-SMD, No Lead
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SG-8018 SG-8018 SG-8018 SG-8018 SG-8018
ProductStatus Active Active Active Active Active
BaseResonator Crystal Crystal Crystal Crystal Crystal
Type XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard) XO (Standard)
Frequency 4.646 MHz 4.646 MHz 4.646 MHz 4.646 MHz 4.646 MHz
Output CMOS CMOS CMOS CMOS CMOS
Voltage-Supply 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V 1.62V ~ 3.63V
FrequencyStability ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm ±50ppm
AbsolutePullRange(APR) - - - - -
OperatingTemperature -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C -40°C ~ 105°C
SpreadSpectrumBandwidth - - - - -
Current-Supply(Max) 3.5mA 3.5mA 3.5mA 3.5mA 3.5mA
Ratings - - - - -
MountingType Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount Surface Mount
Size/Dimension 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm)