SG-9101CG-D20PHABC.pdf
| Imagem |
| Fabricante | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON | EPSON |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | SG-9101 | SG-9101 | SG-9101 | SG-9101 | SG-9101 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| BaseResonator | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal | Crystal |
| Type | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) | XO (Standard) |
| AvailableFrequencyRange | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz | 670 kHz ~ 20 MHz |
| Function | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable | Enable/Disable |
| Output | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS | CMOS |
| Voltage-Supply | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V | 1.62V ~ 3.63V |
| FrequencyStability | - | - | - | - | - |
| FrequencyStability(Total) | - | - | - | - | - |
| Current-Supply(Max) | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) |