Littelfuse Inc. SLD43-018
Número da peça
SLD43-018
Fabricante
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
P600, Axial
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SLD43-018.pdf
Descrição
TVS DIODE 43VWM 69.4VC P600
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SLD43-018 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SLD43-018 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SLD43-018?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SLD43-018.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SLD43-018 pin diagram, SLD43-018 datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial P600, Axial
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 43V 43V 43V 43V 43V
Voltage-Breakdown(Min) 49V 49V 49V 49V 49V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 69.4V 69.4V 69.4V 69.4V 69.4V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 73.5A 73.5A 73.5A 73.5A 73.5A
Power-PeakPulse 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW) 5000W (5kW)