Littelfuse Inc. SMAJ7.5CA
Número da peça
SMAJ7.5CA
Fabricante
Littelfuse Inc.
Categoria:
TVS - Dioden
Pacote
DO-214AC, SMA
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SMAJ7.5CA.pdf
Descrição
TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC DO214AC
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SMAJ7.5CA on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SMAJ7.5CA price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SMAJ7.5CA?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMAJ7.5CA.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
7.How to contact us to get technical supports, such as SMAJ7.5CA pin diagram, SMAJ7.5CA datasheet?
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc. Littelfuse Inc.
Package/Case DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA DO-214AC, SMA
Series SMAJ SMAJ SMAJ SMAJ SMAJ
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Zener Zener Zener Zener Zener
UnidirectionalChannels - - - - -
BidirectionalChannels 1 1 1 1 1
Voltage-ReverseStandoff(Typ) 7.5V 7.5V 7.5V 7.5V 7.5V
Voltage-Breakdown(Min) 8.33V 8.33V 8.33V 8.33V 8.33V
Voltage-Clamping(Max)@Ipp 12.9V 12.9V 12.9V 12.9V 12.9V
Current-PeakPulse(10/1000µs) 31A 31A 31A 31A 31A
Power-PeakPulse 400W 400W 400W 400W 400W