SMB8J33CHE3/52.pdf
| Imagem |
| Package/Case | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB | DO-214AA, SMB |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 33V | 33V | 33V | 33V | 33V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 36.7V | 36.7V | 36.7V | 36.7V | 36.7V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 59V | 59V | 59V | 59V | 59V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 13.6A | 13.6A | 13.6A | 13.6A | 13.6A |
| Power-PeakPulse | 800W | 800W | 800W | 800W | 800W |