SMDJ19CA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SMDJ19CA.
| Imagem |
| Fabricante | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek | Meritek |
| Series | SMDJ | SMDJ | SMDJ | SMDJ | SMDJ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Zener | Zener | Zener | Zener | Zener |
| UnidirectionalChannels | - | - | - | - | - |
| BidirectionalChannels | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-ReverseStandoff(Typ) | 19V | 19V | 19V | 19V | 19V |
| Voltage-Breakdown(Min) | 21.1V | 21.1V | 21.1V | 21.1V | 21.1V |
| Voltage-Clamping(Max)@Ipp | 30.8V | 30.8V | 30.8V | 30.8V | 30.8V |
| Current-PeakPulse(10/1000µs) | 97.47A | 97.47A | 97.47A | 97.47A | 97.47A |
| Power-PeakPulse | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) | 3000W (3kW) |