KOA Speer Electronics, Inc. SR732BTTD2R2J
Número da peça
SR732BTTD2R2J
Pacote
1206 (3216 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SR732BTTD2R2J.pdf
Product details
1. How to order SR732BTTD2R2J on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SR732BTTD2R2J price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SR732BTTD2R2J?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SR732BTTD2R2J.
Resistance 2.2 Ohms 2.2 Ohms 2.2 Ohms 2.2 Ohms 2.2 Ohms
Tolerance ±5% ±5% ±5% ±5% ±5%
Power(Watts) 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C ±200ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height-Seated(Max) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm)