KOA Speer Electronics, Inc. SR732BTTD4R87D
Número da peça
SR732BTTD4R87D
Fabricante
KOA Speer Electronics, Inc.
Categoria:
Chip-Widerstände (Oberflächenmontage)
Pacote
1206 (3216 Metric)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SR732BTTD4R87D.pdf
Descrição
CURRENT SENSE RESISTOR
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SR732BTTD4R87D on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SR732BTTD4R87D price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SR732BTTD4R87D?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SR73 SR73 SR73 SR73 SR73
ProductStatus Active Active Active Active Active
Resistance 4.87 Ohms 4.87 Ohms 4.87 Ohms 4.87 Ohms 4.87 Ohms
Tolerance ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5%
Power(Watts) 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height-Seated(Max) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm)