KOA Speer Electronics, Inc. SR732BTTDR130F
Número da peça
SR732BTTDR130F
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SR732BTTDR130F.pdf
Product details
1. How to order SR732BTTDR130F on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SR732BTTDR130F price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SR732BTTDR130F?
Resistance 130 mOhms 130 mOhms 130 mOhms 130 mOhms 130 mOhms
Tolerance ±1% ±1% ±1% ±1% ±1%
Power(Watts) 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height-Seated(Max) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm)