KOA Speer Electronics, Inc. SR732BTTDR619D
Número da peça
SR732BTTDR619D
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SR732BTTDR619D.pdf
Product details
1. How to order SR732BTTDR619D on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SR732BTTDR619D price and inventory displayed accurate?
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SR732BTTDR619D?
Resistance 619 mOhms 619 mOhms 619 mOhms 619 mOhms 619 mOhms
Tolerance ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5% ±0.5%
Power(Watts) 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W 0.333W, 1/3W
Composition Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film Thick Film
TemperatureCoefficient ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C ±100ppm/°C
OperatingTemperature -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C -55°C ~ 150°C
Ratings AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200 AEC-Q200
Size/Dimension 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm)
Height-Seated(Max) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm) 0.028 (0.70mm)