Microchip Technology SST26VF016BAT-104I/SN
Número da peça
SST26VF016BAT-104I/SN
Fabricante
Microchip Technology
Categoria:
Speicher
Pacote
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.SST26VF016BAT-104I/SN.pdf
Descrição
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order SST26VF016BAT-104I/SN on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the SST26VF016BAT-104I/SN price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of SST26VF016BAT-104I/SN?
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR) Tape & Reel (TR)
Series SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI® SST26 SQI®
ProductStatus Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete Obsolete
MemoryType Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile Non-Volatile
MemoryFormat FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
Technology FLASH FLASH FLASH FLASH FLASH
MemorySize 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8) 16Mb (2M x 8)
MemoryInterface SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O SPI - Quad I/O
ClockFrequency 104 MHz 104 MHz 104 MHz 104 MHz 104 MHz
WriteCycleTime-WordPage 1.5ms 1.5ms 1.5ms 1.5ms 1.5ms
AccessTime - - - - -
Voltage-Supply 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V 2.7V ~ 3.6V