SST26VF080A-104I/MF.pdf
| Imagem |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | SST26 SQI® | SST26 SQI® | SST26 SQI® | SST26 SQI® | SST26 SQI® |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MemoryType | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile | Non-Volatile |
| MemoryFormat | FLASH | FLASH | FLASH | FLASH | FLASH |
| Technology | FLASH | FLASH | FLASH | FLASH | FLASH |
| MemorySize | 8Mb (1M x 8) | 8Mb (1M x 8) | 8Mb (1M x 8) | 8Mb (1M x 8) | 8Mb (1M x 8) |
| ClockFrequency | 104 MHz | 104 MHz | 104 MHz | 104 MHz | 104 MHz |
| WriteCycleTime-WordPage | 1.5ms | 1.5ms | 1.5ms | 1.5ms | 1.5ms |
| AccessTime | - | - | - | - | - |
| Voltage-Supply | 2.7V ~ 3.6V | 2.7V ~ 3.6V | 2.7V ~ 3.6V | 2.7V ~ 3.6V | 2.7V ~ 3.6V |