SWI6-3.3-E-P6.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SWI6-3.3-E-P6.
| Imagem |
| Fabricante | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. | CUI Inc. |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | SWI6-E (6W) | SWI6-E (6W) | SWI6-E (6W) | SWI6-E (6W) | SWI6-E (6W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| RegionUtilized | Europe | Europe | Europe | Europe | Europe |
| InputType | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade | Fixed Blade |
| Voltage-Input | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC | 90 ~ 264 VAC |
| Voltage-Output | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V | 3.3V |
| Current-Output(Max) | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A | 1.5A |
| Power(Watts) | 5 W | 5 W | 5 W | 5 W | 5 W |
| NoLoadPowerConsumption | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) | 100mW (Max) |
| Efficiency | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI | Level VI |
| OperatingTemperature | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C | 0°C ~ 40°C |
| OutputConnector | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm | Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm |
| CordLength | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) | 59 (1.50m) |
| InputConnector | CEE 7/16 | CEE 7/16 | CEE 7/16 | CEE 7/16 | CEE 7/16 |
| Features | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 2.20 L x 1.10 W x 2.36 H (56.0mm x 28.0mm x 60.0mm) | 2.20 L x 1.10 W x 2.36 H (56.0mm x 28.0mm x 60.0mm) | 2.20 L x 1.10 W x 2.36 H (56.0mm x 28.0mm x 60.0mm) | 2.20 L x 1.10 W x 2.36 H (56.0mm x 28.0mm x 60.0mm) | 2.20 L x 1.10 W x 2.36 H (56.0mm x 28.0mm x 60.0mm) |