SXT22412AA17-30.000MT.pdf
| Imagem |
| Series | SXT224 | SXT224 | SXT224 | SXT224 | SXT224 |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz |
| FrequencyStability | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| FrequencyTolerance | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm | ±50ppm |
| LoadCapacitance | 12pF | 12pF | 12pF | 12pF | 12pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms | 60 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| OperatingTemperature | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C | -10°C ~ 70°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) | 0.098 L x 0.079 W (2.50mm x 2.00mm) |