TED125US28B.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TED125US28B.
| Imagem |
| Packaging | Box | Box | Box | Box | Box |
| Series | TAD125 (125W) | TAD125 (125W) | TAD125 (125W) | TAD125 (125W) | TAD125 (125W) |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed | Enclosed |
| NumberofOutputs | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Voltage-Input | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC | 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC |
| Voltage-Output1 | 28V | 28V | 28V | 28V | 28V |
| Voltage-Output2 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output3 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output4 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output5 | - | - | - | - | - |
| Voltage-Output6 | - | - | - | - | - |
| Current-Output1 | 4.47 A | 4.47 A | 4.47 A | 4.47 A | 4.47 A |
| Current-Output2 | - | - | - | - | - |
| Current-Output3 | - | - | - | - | - |
| Current-Output4 | - | - | - | - | - |
| Current-Output5 | - | - | - | - | - |
| Current-Output6 | - | - | - | - | - |
| Power(Watts) | 100W (125W Forced Air) | 100W (125W Forced Air) | 100W (125W Forced Air) | 100W (125W Forced Air) | 100W (125W Forced Air) |
| Voltage-Isolation | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV | 4 kV |
| Efficiency | 92% | 92% | 92% | 92% | 92% |