TL2BR051FTE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TL2BR051FTE.
| Imagem |
| Series | TL, CGS | TL, CGS | TL, CGS | TL, CGS | TL, CGS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 51 mOhms | 51 mOhms | 51 mOhms | 51 mOhms | 51 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W | 0.25W, 1/4W |
| Composition | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil | Metal Foil |
| Features | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense | Current Sense |
| TemperatureCoefficient | ±75ppm/°C | ±75ppm/°C | ±75ppm/°C | ±75ppm/°C | ±75ppm/°C |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) | 0.126 L x 0.063 W (3.20mm x 1.60mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) | 0.024 (0.60mm) |