TLRP3A30DR030FTE.pdf
| Imagem |
| Series | TLRP | TLRP | TLRP | TLRP | TLRP |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 30 mOhms | 30 mOhms | 30 mOhms | 30 mOhms | 30 mOhms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 3W | 3W | 3W | 3W | 3W |
| Composition | Metal Element | Metal Element | Metal Element | Metal Element | Metal Element |
| TemperatureCoefficient | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C | ±50ppm/°C |
| Ratings | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 | AEC-Q200 |
| Size/Dimension | 0.252 L x 0.126 W (6.40mm x 3.20mm) | 0.252 L x 0.126 W (6.40mm x 3.20mm) | 0.252 L x 0.126 W (6.40mm x 3.20mm) | 0.252 L x 0.126 W (6.40mm x 3.20mm) | 0.252 L x 0.126 W (6.40mm x 3.20mm) |
| Height-Seated(Max) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) | 0.035 (0.90mm) |