TMS-200MA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TMS-200MA.
| Imagem |
| Número da peça | TMS-1.6A | TMS-1A | TMS-5A | TMS-2A | TMS-4A |
| Fabricante | OptiFuse | OptiFuse | OptiFuse | OptiFuse | OptiFuse |
| Package/Case | |||||
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TMS | TMS | TMS | TMS | TMS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MountingType | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| CurrentRating(Amps) | 200 mA | 200 mA | 200 mA | 200 mA | 200 mA |
| VoltageRating-AC | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| VoltageRating-DC | - | - | - | - | - |
| ResponseTime | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow | Slow Blow |
| MeltingI²t | 50A | 50A | 50A | 50A | 50A |