TE Connectivity Raychem Cable Protection TTMS-50.8-9
Número da peça
TTMS-50.8-9
Fabricante
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Categoria:
Etiketten, Beschriftungen
Pacote
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.TTMS-50.8-9.pdf
Descrição
LABEL HEAT SHRNKABLE 2.000D WHT
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order TTMS-50.8-9 on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the TTMS-50.8-9 price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of TTMS-50.8-9?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TTMS-50.8-9.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Packaging Spool Spool Spool Spool Spool
Series TTMS TTMS TTMS TTMS TTMS
ProductStatus Active Active Active Active Active
LabelType Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable Heat Shrinkable
LabelSize 2.000 (50.80mm); Cable O.D. 1.100 ~ 1.750 (27.94mm ~ 44.45mm) 2.000 (50.80mm); Cable O.D. 1.100 ~ 1.750 (27.94mm ~ 44.45mm) 2.000 (50.80mm); Cable O.D. 1.100 ~ 1.750 (27.94mm ~ 44.45mm) 2.000 (50.80mm); Cable O.D. 1.100 ~ 1.750 (27.94mm ~ 44.45mm) 2.000 (50.80mm); Cable O.D. 1.100 ~ 1.750 (27.94mm ~ 44.45mm)