TWM10J4K7E.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TWM10J4K7E.
| Imagem |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TWM | TWM | TWM | TWM | TWM |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms | 4.7 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 10W | 10W | 10W | 10W | 10W |
| TemperatureCoefficient | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C |
| Size/Dimension | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Height-Seated(Max) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) |
| NumberofTerminations | 2.008 (51.00mm) | 2.008 (51.00mm) | 2.008 (51.00mm) | 2.008 (51.00mm) | 2.008 (51.00mm) |