TWM5J2K7.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of TWM5J2K7.
| Imagem |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Package/Case | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | TWM | TWM | TWM | TWM | TWM |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Resistance | 2.7 kOhms | 2.7 kOhms | 2.7 kOhms | 2.7 kOhms | 2.7 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 5W | 5W | 5W | 5W | 5W |
| TemperatureCoefficient | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C | ±350ppm/°C |
| Size/Dimension | Radial | Radial | Radial | Radial | Radial |
| Height-Seated(Max) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) | 0.492 L x 0.354 W (12.50mm x 9.00mm) |
| NumberofTerminations | 1.024 (26.00mm) | 1.024 (26.00mm) | 1.024 (26.00mm) | 1.024 (26.00mm) | 1.024 (26.00mm) |