UP2T-151-R.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of UP2T-151-R.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | UNI-PAC™ 2T | UNI-PAC™ 2T | UNI-PAC™ 2T | UNI-PAC™ 2T | UNI-PAC™ 2T |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| Type | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Material-Core | - | - | - | - | - |
| Inductance | 150 µH | 150 µH | 150 µH | 150 µH | 150 µH |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| CurrentRating(Amps) | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A | 1 A |
| Current-Saturation(Isat) | 780mA | 780mA | 780mA | 780mA | 780mA |
| Shielding | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded | Unshielded |
| DCResistance(DCR) | 391.5mOhm Max | 391.5mOhm Max | 391.5mOhm Max | 391.5mOhm Max | 391.5mOhm Max |
| Q@Freq | - | - | - | - | - |
| Frequency-SelfResonant | - | - | - | - | - |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| OperatingTemperature | - | - | - | - | - |
| InductanceFrequency-Test | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz | 100 kHz |