V140LU5P.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V140LU5P.
| Imagem |
| Series | LU | LU | LU | LU | LU |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 140 V | 140 V | 140 V | 140 V | 140 V |
| MaximumDCVolts | 180 V | 180 V | 180 V | 180 V | 180 V |
| VaristorVoltage(Min) | 198 V | 198 V | 198 V | 198 V | 198 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 220 V | 220 V | 220 V | 220 V | 220 V |
| VaristorVoltage(Max) | 242 V | 242 V | 242 V | 242 V | 242 V |
| Current-Surge | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA | 2.5 kA |
| Energy | 22J | 22J | 22J | 22J | 22J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 400 pF @ 1 MHz | 400 pF @ 1 MHz | 400 pF @ 1 MHz | 400 pF @ 1 MHz | 400 pF @ 1 MHz |