V14MLA0805WA.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V14MLA0805WA.
| Imagem |
| Packaging | Bag | Bag | Bag | Bag | Bag |
| Series | MLA | MLA | MLA | MLA | MLA |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MaximumACVolts | 10 V | 10 V | 10 V | 10 V | 10 V |
| MaximumDCVolts | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V |
| VaristorVoltage(Min) | 15.9 V | 15.9 V | 15.9 V | 15.9 V | 15.9 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 18.1 V | 18.1 V | 18.1 V | 18.1 V | 18.1 V |
| VaristorVoltage(Max) | 20.3 V | 20.3 V | 20.3 V | 20.3 V | 20.3 V |
| Current-Surge | 120 A | 120 A | 120 A | 120 A | 120 A |
| Energy | 0.3J | 0.3J | 0.3J | 0.3J | 0.3J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 560 pF @ 1 MHz | 560 pF @ 1 MHz | 560 pF @ 1 MHz | 560 pF @ 1 MHz | 560 pF @ 1 MHz |