V175LS20CPX10.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V175LS20CPX10.
| Imagem |
| Series | C-III | C-III | C-III | C-III | C-III |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 175 V | 175 V | 175 V | 175 V | 175 V |
| MaximumDCVolts | - | - | - | - | - |
| VaristorVoltage(Min) | 243 V | 243 V | 243 V | 243 V | 243 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 270 V | 270 V | 270 V | 270 V | 270 V |
| VaristorVoltage(Max) | 297 V | 297 V | 297 V | 297 V | 297 V |
| Current-Surge | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA |
| Energy | 220J | 220J | 220J | 220J | 220J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1400 pF @ 1 MHz | 1400 pF @ 1 MHz | 1400 pF @ 1 MHz | 1400 pF @ 1 MHz | 1400 pF @ 1 MHz |