V18MLA1206WH.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V18MLA1206WH.
| Imagem |
| Series | MLA | MLA | MLA | MLA | MLA |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MaximumACVolts | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V | 14 V |
| MaximumDCVolts | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V | 18 V |
| VaristorVoltage(Min) | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V | 22 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V |
| VaristorVoltage(Max) | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V | 28 V |
| Current-Surge | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A | 150 A |
| Energy | 0.4J | 0.4J | 0.4J | 0.4J | 0.4J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 1270 pF @ 1 MHz | 1270 pF @ 1 MHz | 1270 pF @ 1 MHz | 1270 pF @ 1 MHz | 1270 pF @ 1 MHz |