V20E320PL1A7.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V20E320PL1A7.
| Imagem |
| Series | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ | UltraMOV™ |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V | 320 V |
| MaximumDCVolts | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V | 420 V |
| VaristorVoltage(Min) | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V | 459 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V | 510 V |
| VaristorVoltage(Max) | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V | 561 V |
| Current-Surge | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA |
| Energy | 273J | 273J | 273J | 273J | 273J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 750 pF @ 1 MHz | 750 pF @ 1 MHz | 750 pF @ 1 MHz | 750 pF @ 1 MHz | 750 pF @ 1 MHz |