V20E550AUTO2T.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V20E550AUTO2T.
| MaximumACVolts | 550 V | 550 V | 550 V | 550 V | 550 V |
| MaximumDCVolts | 745 V | 745 V | 745 V | 745 V | 745 V |
| VaristorVoltage(Min) | 819 V | 819 V | 819 V | 819 V | 819 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 910 V | 910 V | 910 V | 910 V | 910 V |
| VaristorVoltage(Max) | 1.001 kV | 1.001 kV | 1.001 kV | 1.001 kV | 1.001 kV |
| Current-Surge | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA |
| Energy | 450J | 450J | 450J | 450J | 450J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 300 pF @ 1 MHz | 300 pF @ 1 MHz | 300 pF @ 1 MHz | 300 pF @ 1 MHz | 300 pF @ 1 MHz |