Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V20H385AUTO2B.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 385 V | 385 V | 385 V | 385 V | 385 V |
| MaximumDCVolts | 505 V | 505 V | 505 V | 505 V | 505 V |
| VaristorVoltage(Min) | 558 V | 558 V | 558 V | 558 V | 558 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 620 V | 620 V | 620 V | 620 V | 620 V |
| VaristorVoltage(Max) | 682 V | 682 V | 682 V | 682 V | 682 V |
| Current-Surge | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA | 10 kA |
| Energy | - | - | - | - | - |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 700 pF @ 1 MHz | 700 pF @ 1 MHz | 700 pF @ 1 MHz | 700 pF @ 1 MHz | 700 pF @ 1 MHz |