V250LU20A.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V250LU20A.
| Imagem |
| Series | LU | LU | LU | LU | LU |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| MaximumACVolts | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V | 250 V |
| MaximumDCVolts | 330 V | 330 V | 330 V | 330 V | 330 V |
| VaristorVoltage(Min) | 351 V | 351 V | 351 V | 351 V | 351 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 390 V | 390 V | 390 V | 390 V | 390 V |
| VaristorVoltage(Max) | 429 V | 429 V | 429 V | 429 V | 429 V |
| Current-Surge | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA |
| Energy | 72J | 72J | 72J | 72J | 72J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 500 pF @ 1 MHz | 500 pF @ 1 MHz | 500 pF @ 1 MHz | 500 pF @ 1 MHz | 500 pF @ 1 MHz |