Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V460LU7P.
| Imagem |
| Series | LU | LU | LU | LU | LU |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 460 V | 460 V | 460 V | 460 V | 460 V |
| MaximumDCVolts | 615 V | 615 V | 615 V | 615 V | 615 V |
| VaristorVoltage(Min) | 643.5 V | 643.5 V | 643.5 V | 643.5 V | 643.5 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 715 V | 715 V | 715 V | 715 V | 715 V |
| VaristorVoltage(Max) | 786.5 V | 786.5 V | 786.5 V | 786.5 V | 786.5 V |
| Current-Surge | 1.2 kA | 1.2 kA | 1.2 kA | 1.2 kA | 1.2 kA |
| Energy | 37J | 37J | 37J | 37J | 37J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 55 pF @ 1 MHz | 55 pF @ 1 MHz | 55 pF @ 1 MHz | 55 pF @ 1 MHz | 55 pF @ 1 MHz |