Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of V680LC80AP.
| Imagem |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | LC | LC | LC | LC | LC |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| MaximumACVolts | 680 V | 680 V | 680 V | 680 V | 680 V |
| MaximumDCVolts | 875 V | 875 V | 875 V | 875 V | 875 V |
| VaristorVoltage(Min) | 990 V | 990 V | 990 V | 990 V | 990 V |
| VaristorVoltage(Typ) | 1.1 kV | 1.1 kV | 1.1 kV | 1.1 kV | 1.1 kV |
| VaristorVoltage(Max) | 1.21 kV | 1.21 kV | 1.21 kV | 1.21 kV | 1.21 kV |
| Current-Surge | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA | 4.5 kA |
| Energy | 145J | 145J | 145J | 145J | 145J |
| NumberofCircuits | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Capacitance@Frequency | 190 pF @ 1 MHz | 190 pF @ 1 MHz | 190 pF @ 1 MHz | 190 pF @ 1 MHz | 190 pF @ 1 MHz |