VJ1111D2R2BXEQJHT.pdf
| Imagem |
| Series | VJ HIFREQ HT | VJ HIFREQ HT | VJ HIFREQ HT | VJ HIFREQ HT | VJ HIFREQ HT |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Capacitance | 2.2 pF | 2.2 pF | 2.2 pF | 2.2 pF | 2.2 pF |
| Tolerance | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF | ±0.1pF |
| Voltage-Rated | 500V | 500V | 500V | 500V | 500V |
| TemperatureCoefficient | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 | C0G, NP0 |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| FailureRate | - | - | - | - | - |
| Size/Dimension | 0.117 L x 0.110 W (2.98mm x 2.79mm) | 0.117 L x 0.110 W (2.98mm x 2.79mm) | 0.117 L x 0.110 W (2.98mm x 2.79mm) | 0.117 L x 0.110 W (2.98mm x 2.79mm) | 0.117 L x 0.110 W (2.98mm x 2.79mm) |
| Height-Seated(Max) | - | - | - | - | - |
| Thickness(Max) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) | 0.102 (2.59mm) |