W2A43C222MAT2F.pdf
| Capacitance | 2200pF | 2200pF | 2200pF | 2200pF | 2200pF |
| Tolerance | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% | ±20% |
| Voltage-Rated | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V | 25 V |
| DielectricMaterial | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic | Ceramic |
| NumberofCapacitors | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| CircuitType | Isolated | Isolated | Isolated | Isolated | Isolated |
| TemperatureCoefficient | X7R | X7R | X7R | X7R | X7R |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.051 L x 0.083 W (1.30mm x 2.10mm) | 0.051 L x 0.083 W (1.30mm x 2.10mm) | 0.051 L x 0.083 W (1.30mm x 2.10mm) | 0.051 L x 0.083 W (1.30mm x 2.10mm) | 0.051 L x 0.083 W (1.30mm x 2.10mm) |