WHB15RFE.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WHB15RFE.
| Imagem |
| Fabricante | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite | Ohmite |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Packaging | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk | Bulk |
| Series | WH | WH | WH | WH | WH |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 15 Ohms | 15 Ohms | 15 Ohms | 15 Ohms | 15 Ohms |
| Tolerance | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% | ±1% |
| Power(Watts) | 1W | 1W | 1W | 1W | 1W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| Features | - | - | - | - | - |
| TemperatureCoefficient | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C | ±20ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.130 Dia x 0.276 L (3.30mm x 7.00mm) | 0.130 Dia x 0.276 L (3.30mm x 7.00mm) | 0.130 Dia x 0.276 L (3.30mm x 7.00mm) | 0.130 Dia x 0.276 L (3.30mm x 7.00mm) | 0.130 Dia x 0.276 L (3.30mm x 7.00mm) |