HenLv Power WRD05D24-10W
Número da peça
WRD05D24-10W
Fabricante
HenLv Power
Categoria:
DC/DC-Wandler
Pacote
5-DIP Module
Ficha técnica
Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.WRD05D24-10W.pdf
Descrição
DC DC CONVERTER +/-24V 10W
Quantidade
Pagamento
payment
Envio
payment
Product details
1. How to order WRD05D24-10W on Fudong Communication (Shenzhen) Grupo Co., Ltd.?
3. Are the WRD05D24-10W price and inventory displayed accurate?
4. What forms of payment are accepted?
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
5. How is the shipping arranged?
6. What is the process for return or replacement of WRD05D24-10W?
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WRD05D24-10W.
(3)The PartNo is unused and only in the original unpacked packaging.
Two processes to return the products:
(1)Inform us within 90 days
(2)Obtain Requesting Return Authorizations
If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
Fabricante HenLv Power HenLv Power HenLv Power HenLv Power HenLv Power
Package/Case 5-DIP Module 5-DIP Module 5-DIP Module 5-DIP Module 5-DIP Module
Packaging Bulk Bulk Bulk Bulk Bulk
Series - - - - -
ProductStatus Active Active Active Active Active
Type Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module Isolated Module
NumberofOutputs 2 2 2 2 2
Voltage-Input(Min) 4.5V 4.5V 4.5V 4.5V 4.5V
Voltage-Input(Max) 9V 9V 9V 9V 9V
Voltage-Output1 24V 24V 24V 24V 24V
Voltage-Output2 -24V -24V -24V -24V -24V
Voltage-Output3 - - - - -
Voltage-Output4 - - - - -
Current-Output(Max) 208mA, 208mA 208mA, 208mA 208mA, 208mA 208mA, 208mA 208mA, 208mA
Power(Watts) 10 W 10 W 10 W 10 W 10 W
Voltage-Isolation 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV 1 kV
Applications ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial) ITE (Commercial)
Features - - - - -
Efficiency 83% 83% 83% 83% 83%
MountingType Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole Through Hole
Size/Dimension 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm) 1.00 L x 1.00 W x 0.41 H (25.4mm x 25.4mm x 10.5mm)