WS7M3301J.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of WS7M3301J.
| Imagem |
| Fabricante | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. | Bourns Inc. |
| Package/Case | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Series | WS | WS | WS | WS | WS |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Resistance | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms | 3.3 kOhms |
| Tolerance | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% | ±5% |
| Power(Watts) | 7W | 7W | 7W | 7W | 7W |
| Composition | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound | Wirewound |
| TemperatureCoefficient | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C | ±200ppm/°C |
| Size/Dimension | Axial | Axial | Axial | Axial | Axial |
| Height-Seated(Max) | 0.335 Dia x 0.965 L (8.50mm x 24.50mm) | 0.335 Dia x 0.965 L (8.50mm x 24.50mm) | 0.335 Dia x 0.965 L (8.50mm x 24.50mm) | 0.335 Dia x 0.965 L (8.50mm x 24.50mm) | 0.335 Dia x 0.965 L (8.50mm x 24.50mm) |