X60008BIS8-25.pdf
Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
(2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of X60008BIS8-25.
| Imagem |
| Packaging | Tube | Tube | Tube | Tube | Tube |
| Series | FGA™ | FGA™ | FGA™ | FGA™ | FGA™ |
| ProductStatus | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete | Obsolete |
| ReferenceType | Series | Series | Series | Series | Series |
| OutputType | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed | Fixed |
| Voltage-Output(Min/Fixed) | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V | 2.5V |
| Voltage-Output(Max) | - | - | - | - | - |
| Current-Output | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA | 10 mA |
| Tolerance | ±0.02% | ±0.02% | ±0.02% | ±0.02% | ±0.02% |
| TemperatureCoefficient | 3ppm/°C | 3ppm/°C | 3ppm/°C | 3ppm/°C | 3ppm/°C |
| Noise-01Hzto10Hz | 30µVp-p | 30µVp-p | 30µVp-p | 30µVp-p | 30µVp-p |
| Noise-10Hzto10kHz | - | - | - | - | - |
| Voltage-Input | 4.5V ~ 6.5V | 4.5V ~ 6.5V | 4.5V ~ 6.5V | 4.5V ~ 6.5V | 4.5V ~ 6.5V |