XYLEEJNANF-30.000000.pdf
| Imagem |
| Fabricante | Taitien | Taitien | Taitien | Taitien | Taitien |
| Series | XY | XY | XY | XY | XY |
| ProductStatus | Active | Active | Active | Active | Active |
| Type | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal | MHz Crystal |
| Frequency | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz | 30 MHz |
| FrequencyStability | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| FrequencyTolerance | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm | ±30ppm |
| LoadCapacitance | 6pF | 6pF | 6pF | 6pF | 6pF |
| ESR(EquivalentSeriesResistance) | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms | 80 Ohms |
| OperatingMode | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental | Fundamental |
| Ratings | - | - | - | - | - |
| MountingType | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount | Surface Mount |
| Size/Dimension | 0.100 L x 0.081 W (2.55mm x 2.05mm) | 0.100 L x 0.081 W (2.55mm x 2.05mm) | 0.100 L x 0.081 W (2.55mm x 2.05mm) | 0.100 L x 0.081 W (2.55mm x 2.05mm) | 0.100 L x 0.081 W (2.55mm x 2.05mm) |